ART DESIGN

20 Yıllık Tecrübemizle Klasik Mobilya ve Dekorasyon Hizmetleri Sunmaktayız

1995 yılından beri klasik, elegant, artdeco, modern mobilya sektöründe önemli bir konuma sahip olan ART Design Mobilya, özgün koleksiyonları, kişiye özel tasarımları, şık ve göze hoş gelen dekorasyon ürünleri ile bir çok yaşam alanına değer katmış ve siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır.

Bunların ışığındaki vizyonumuz, el emeği çizgimizden ödün vermeden yeniliklerin her zaman takipçisi olup ürünlerimizin ve kalitemizin çıtasını her zaman yüksek tutup sektördeki yerini en iyi şekilde korumaktadır.

Oturma gruplarından aksesuarlara, yemek takımlarından yatak odalarına, ofis, otel v.s. yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan her türlü üründe sizi ve ruhunuzu yansıtan tasarımlar sunuyor olmaktadır. Mimari tasarımları mekanlara rahatlık, fonksiyonellik ve estetik çizgileri ile hayat veriyor.

Güzellik ve sıcaklığın klasik veya minimalist her tarzda yakalanabileceğini vurgulayan ART Design, mekan tasarımlarına işe daha proje aşamasındayken başlayan, böylece tasarım fikirlerini ortamda ayarlayıp dönemin trend modelleri ile klasik ve avangard dokunuşları birleştirerek mekanlarınızı 20 yılın verdiği tecrübe ile mükemmelliyet ve kaliteden ödün vermeden yaşamınıza ve evinize değer katan koleksiyonlar üretir.